naklejka PO CO ELEKTRYKA

8.00 PLN

Informacje o produkcie:

Powiem Wam szczerze, że kiedyś to było inaczej. Wózki to robili na lata. Dajmy na to Mercedesy. Jest takie staropolskie przysłowie. Że stare to tylko wino, skrzypce i Mercedes. Jakby mi się trafiła beczka w dobrej cenie to bym się nawet nie zastanawiał i nawet dla siebie zostawił. Teraz to robią takie te samochody, że jeszcze chwila i bedziemy do nich gadać, ehh co to się porobiło. Ta naklajka jest dla tych co podzielają moje postawe. 

Wymiary koło 14 cm długości. Nieduża, ale ładna. Polecam Miras.

Copyright © 2018 Typowy Mirek Sklepy internetowe:

Zaloguj się / zarejestruj się

W strefie blogowej możliwa golizna kobiet, oraz tajniki kręcenia liczników. Dostęp na właśną odpowiedzialność, tylko dla zalogowanych.

Imię:

Nazwisko:

Adres email:

Hasło

Potwierdź hasło:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez 5ive Mikołaj Michalewski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity:Dz.U. 2002 r. NR 101 poz 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od 5ive Mikołaj Michalewski informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 (Dz.U nr 144, poz 1202 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. )