naklejka GOLFS ROYCE

8.00 PLN

Informacje o produkcie:

Naklejka dedykowana dla wszystkich szalonych właścicieli Golfów każdej generacji. Jeżeli chcesz podnieść swój status oraz wartość samochodu lepiej nie trafiłeś. Uczyń swoją furmankę bardziej exkluzywną już dziś. Każdy kumaty zawodnik wie, że od razu po przeklejeniu naklejki Golfs Royce cena na giełdzie wzrasta około 25 %. Mam to na piśmie! Sam król Albanii, oraz słynny brytyjski muzyk Elton Clapton mają je na swoich MK3! Nie czekaj! Zamawiaj! Naklejka wykonana nowoczesną technologią 3D, wypukła, z połyskiem, odporna na zerwania nawet przy najsilniejszym wietrze (testowana na amerykańskich myśliwcach F-16) UWAGA. Nie są wymagane okulary by zobaczyć efekt 3D, wystarczy przejechać palcyma po karoserii i od razu czuć.

Wymiary 7x4, przyklejaj na czyste furmankie, najlepiej w temperaturze powyżej zera

Copyright © 2018 Typowy Mirek Sklepy internetowe:

Zaloguj się / zarejestruj się

W strefie blogowej możliwa golizna kobiet, oraz tajniki kręcenia liczników. Dostęp na właśną odpowiedzialność, tylko dla zalogowanych.

Imię:

Nazwisko:

Adres email:

Hasło

Potwierdź hasło:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez 5ive Mikołaj Michalewski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity:Dz.U. 2002 r. NR 101 poz 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od 5ive Mikołaj Michalewski informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 (Dz.U nr 144, poz 1202 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. )