książka MIREK HANDLARZ - PRZYGODY

34.90 PLN

Informacje o produkcie:

Przed Państwem Światowa Premiera! 

Książka opisuje w 140 stronach całe moję barwne życie. Jest to almanach moich wszystkich opowieści. 

Pisałem w życiu już wiele książek, jednak wszystkie były to książki serwisowe. Dzięki tej książce chciałbym zmierzyć się z takimi słynnymi pisarzami jak Kasia Cichopek, czy Krzysiek Ibisz. To jest 100% HIT. Gdy przeczytał ją mój synalek, nie mógł powstrzymać się ze śmiechu, a ja nadal nie wiem dlaczego? Przecież to poprostu moje życie!

Zbiór kilkudzięsięciu opowieści, z których poznasz tajniki biznesu motoryzacyjnego. Jeśli myślałeś o założeniu komisu samochodowego, to obowiązkowo powinieneś przeczytać tę książkę.

Jeśli lubisz czytać przygodowe książki, ale "Indiana Jones" znasz już na pamięć, a "W Pustyni i w Puszczy" nie posiada przeklęństw i przez to nie możesz przez nią przebrnąć do końca. Moja rada: zacznij o czegoś prostszego. Książka pisana jest językiem każdego Polaka. Zacznij od książki Mirasa.

Książka w miekkiej ale laminowanej okładce. Laminacją zajął się mój serdeczny przyjaciel Bogdan Lakiernik, co daje gwarancje że podręcznik jest wykonany z wysokiej jakości zachodnich materiałów, niczym proszek persil z Niemiec.

Poniżej losowa recenzja;

''To naprawdę wielka szkoda, a można pokusić się o mocniejsze stwierdzenie - skandal, że twórczość autora jak dotychczas nie znalazła się w kanonie lektur szkolnych dla techników samochodowych. Pan Mirosław, były pedagog, pracownik wielu kombinatów (m.in. Zremb, Radoskór) zasłużony działacz sportowy, biznesmen i filantrop to skarbnica wiedzy, która nie powinna ulecieć w niebyt, jak chmura spalin z silnika typu diesel. Na kolejnym zlocie gwiaździstym naszego zjednoczenia, rekomendował będę wszystkim kolegom magistrom opracowanie konspektu zajęć w klasach 1-4 na podstawie niniejszej publikacji. Książka to wspaniałe studium polskiej przedsiębiorczości i przemian własnościowo-społecznych lat 90-tych, w których musieliśmy się odnaleźć jako pokolenie. Pan Mirosław zrobił to doskonale.

mgr inż. Czesław Woźniak, redaktor naczelny czasopisma "Młody Mechanik", wieloletni prezes Fabryki Samochodów Ciężarowych "Star" w Starachowicach, filia w Lipsku; publicysta "Słowa Ludu", działacz klubu Wisła Solec''

Przypominam:

****UWAGA! DO PIERWSZYCH STU KSIĄŻEK ZAWIESZKA ZAPACHOWA GRATIS!

Podobne produkty Zobacz więcej »

Copyright © 2018 Typowy Mirek Sklepy internetowe:

Zaloguj się / zarejestruj się

W strefie blogowej możliwa golizna kobiet, oraz tajniki kręcenia liczników. Dostęp na właśną odpowiedzialność, tylko dla zalogowanych.

Imię:

Nazwisko:

Adres email:

Hasło

Potwierdź hasło:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez 5ive Mikołaj Michalewski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity:Dz.U. 2002 r. NR 101 poz 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od 5ive Mikołaj Michalewski informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 (Dz.U nr 144, poz 1202 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. )